RT posuvné brány - pant

Krídlové brány

V tejto kategórii nájdete pohony krídlových brán a všetky potrebné súčiastky, ktoré zabezpečia, že vaša brána bude nielen funkčná, ale aj esteticky príťažlivá. Ponúkame široký sortiment závesov, pántov, zámkov, dorazov a kľučiek, ktoré sú nevyhnutné pre kvalitnú montáž a dlhodobú funkčnosť vašej brány.

Kvalitné závesy a pánty pre bezpečné používanie

Závesy a pánty sú základnými komponentmi každej krídlovej brány a hrajú kľúčovú rolu v jej bezpečnom a hladkom fungovaní. Naše produkty sú vyrobené z odolných materiálov, čo zabezpečuje ich dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebeniu.

Spoľahlivé zámky a dorazy pre maximálnu bezpečnosť

Zámky a dorazy v našej ponuke poskytujú bezpečnosť a stabilitu pre vašu krídlovú bránu. Či už potrebujete mechanický zámok alebo praktický elektrický zámok, nájdete u nás rôzne typy zámkov, ktoré vyhovujú vašim potrebám a dostatočne zabezpečia vašu nehnuteľnosť.

Estetické kľučky pre elegantný dotyk

Kľučky pre krídlové brány v našej ponuke nielenže zvyšujú funkčnosť brány, ale tiež pridávajú elegantný vzhlad. S rôznymi štýlmi a povrchovými úpravami môžete ľahko nájsť kľučku, ktorá bude ladiť s celkovým dizajnom vašej brány a domu.